KONST / Litografier / Färglitografi 12804307
nr 1280 4307
Färglitografi
Saint Genies, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Motivet: 45x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 20:25:43
500 kr
600 kr
800 kr